آشنایی با سیبون

صنایع غذایی سیبون با بیش از ۳۵ سال تجربه در زمینه تولید انواع کنسروجات گوشتی و غیر گوشتی در شهرستان سیاهکل - شهرک صنعتی ازبرم، واقع در استان گیلان در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع شامل سوله‌های انبار، سردخانه‌ها و سالن‌های تولید، به مالکیت و مدیریت آقای مهندس عبدالنبی جُرک مشغول بکار می‌باشد .
از اهداف مهم این شرکت تهیه و توزیع غذاهای متنوع، سالم و کاملاً بهداشتی تحت برندهای سیبون و شهیون می‌باشد که با کیفیتی مطلوب به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.
این شرکت اولین دارنده‌ی نشان استاندارد خورشت از مؤسسه‌ی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده و هم اکنون دارنده‌ی گواهی نامه‌های ISO و حلال از شرکت ICS Group کانادا و همچنین نشان سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می‌باشد.
محصولات تولیدی این شرکت شامل کنسرو ماهی تون، انواع خورشت‌های قورمه سبزی، قیمه سیب زمینی، کرفس، قیمه بادمجان، خوراک لوبیا چیتی، خوراک لوبیا چیتی با قارچ، کنسرو نخود سبز، ذرت شیرین، رب گوجه فرنگی و سبزی سرخ شده و آماده‌ی مصرف در قورمه سبزی بوده و اخیراً محصولات جدیدی مانند انواع مربا، آبلیمو، روغن کنجد و کشک را نیز به سبد کالای خود اضافه نموده است.
ضمناً در طرح توسعه‌ی خود از ابتدای سال ۹۵ مجهز به سالن مجزای تولید کنسرو ماهی گردیده و همچنین آمادگی دارد با استفاده از ظرفیت خالی موجود، برای برند های مطرح بازار کنسرو تولید نماید.
جهت بهینه سازی سامانه تصفیه فاضلاب، پروژه عظیمی از سال ۸۷ آغاز و در سال ۹۲ به بهره برداری کامل رسید که نتیجه‌ی آن، خروج کارخانه از فهرست واحدهای آلاینده‌ی محیط زیست بوده است.
صنایع غذایی سیبون در اکثر شهرستان‎ها نماینده‌ی فعال داشته و محصولات سیبون در هر نقطه از ایران در دسترس مصرف کنندگان عزیز می‌باشد. در زمینه‌ی صادرات به کشورهای اروپایی، آمریکا، حوزه‌ی خلیج فارس و استرالیا آماده‌ی همکاری با متقاضیان بوده و نماینده فعال می‌پذیرد.